طراحی سایت گالری چارچوق

زمان اجرا: 1395
نوع وب سایت: فروشگاه اینترنتی

توضیحات: طراحی ، بهینه سازی، سئو و توسعه ی وب سایت و فروشگاه اینترنتی گالری چارچوق در سال 1394 در آرشیکا آغاز و تاکنون با بهینه سازی کدها و طراحی زیبا و کاربرپسند این وب سایت فروشگاهی که در زمینه اکسسوری و زیورآلات فعالیت میکند توسط تیم متخصص آرشیکا صورت پذیرفته است. این فروشگاه اینترنتی قابلیت فروش چندگانه توسط فروشندگان مختلف و محاسبه درصد سود هر کدام بصورت مجزا را دارا میباشد.

آژانس مسافرتی آیرین آساره

زمان اجرا: 1396
نوع وب سایت: گردشگری / رزرو آنلاین

توضیحات: طراحی وب سایت آژانس مسافرتی و گردشگی آیرین آساره ماد با رابطی جذاب و روان، جهت رزرو تورهای مسافرتی و هتل ها در آژانس تبلیغاتی آرشیکا انجام شده است. در این وب سایت امکان رزرو آنلاین انواع تورهای مسافرتی و هتل های موجود با ساده ترین روش ممکن وجود دارد.

سایت مبلمان اداری آرفونی

زمان اجرا: 1396
زبان وب سایت: فارسی / English
نوع وب سایت: شرکتی / تجاری

توضیحات: طراحی وب سایت تجاری / شرکتی مبلمان اداری آرفونی در سال 95 توسط تیم آرشیکا آغاز گردید و به بهره برداری رسید. این وب سایت با رابطی جذاب و روان و کاربرپسند به سبک وب سایت های آتلیه ای ایتالیایی طراحی و ساخته شده و بیشترین تمرکز طراحان آرشیکا در این وب سایت بر روی بهترین حالت و نوع نمایش تصاویر محصولات قرار داشته تا بتوان تمرکز اصلی مخاطب را بر روی جزئیات محصولات در تصاویر جذب کند.

فروشگاه اینترنتی مبلمان اداری آرفونی

زمان اجرا: 1396
نوع وب سایت: فروشگاهی / شرکتی

توضیحات: طراحی وب سایت ترکیبی شرکتی و فروشگاهی مبلمان و پارتیشن اداری آرفونی با نگرش ورود به بازار فروش آنلاین محصولات و معرفی بهتر و نمایش مشخصه های بهتر محصولات برای برند آرفونی (شرکت آرافرم نیرا) طراحی و راه اندازی شد. سئو ، توسعه و بهینه سازی های دوره ای این وب سایت نیز توسط متخصص آژانس تبلیغاتی آرشیکا در حال انجام است.

برند Devoip

زمان اجرا: 1396
زبان وب سایت: فارسی/English
نوع وب سایت: فروشگاهی / شرکتی

توضیحات: طراحی وب سایت ترکیبی شرکتی و فروشگاهی برند Devoip که تولیدکننده و عرضه کننده انواع محصولات سانترال نسل جدید و مراکزتلفن تحت آی پی و تجهیزات Voip میباشد با نگرش ورود به بازار فروش آنلاین محصولات و معرفی بهتر و نمایش مشخصه های بهتر محصولات برای مخاطبان و مشتریان این محصولات طراحی و راه اندازی شد. این وب سایت به بصورت دوزبانه طراحی گردیده است (فارسی و انگلیسی). سئو ، توسعه و بهینه سازی های دوره ای این وب سایت نیز توسط متخصص آژانس تبلیغاتی آرشیکا در حال انجام است.

فروشگاه اینترنتی عصرجدید

زمان اجرا: 1396
زبان وب سایت: فارسی
نوع وب سایت: فروشگاه اینترنتی

توضیحات: امروزه توسعه کسب کارهای اینترنتی یکی از شاخص های مهم و سودآور برای استارت آپ ها و فروشگاه های فیزیکی بشمار می آید تا بتواند از این طریق فعالیت های خود را توسعه داده تا بتوانند فروش بیشتری را داشته باشند. فروشگاه اینترنتی عصرجدید یکی از فروشگاه های تخصصی در زمینه فروش تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری، لوازم جانبی انواع دوربین ها میباشد که کلیه فعالیت های فروشگاه اینترنتی عصرجدید اعم از سئو ، توسعه و بهینه سازی های دوره ای این وب سایت نیز توسط کارشناسان آژانس تبلیغاتی آرشیکا صورت پذیرفته شده است.

کمپانی ترکیه ای دلتالینک

زمان اجرا: 1396
زبان وب سایت: انگلیسی / ترکیه ای
نوع وب سایت: شرکتی / کاتالوگ

توضیحات: کمپپانی ترکیه ای دلتالینک، شرکتی در کشور ترکیه است که فعالیت آن در زمینه تولید و ارائه تجهیزات بیسیم برای برقرار ارتباط های بیسیم و راه دور میباشد که خدمات تولید، فروش، مشاوره و … در این زمینه را در کشورهای اروپایی و خاورمیانه برعهده دارد. کلیه خدمات سئو، طراحی، راه اندازی و پشتیبانی وب سایت شرکت دلتالینک توسط کارشناسان آژانس تبلیغاتی آرشیکا انجام شده است.

سایت شخصی آرش آماده

زمان اجرا: 1395
زبان وب سایت: فارسی
نوع وب سایت: شخصی

توضیحات: قطعا در دنیای امروز تبلیغات و روابط عمومی نقش بسیار مهمی را برای ایجاد ارتباطات مهم در کسب و کار و بهبود شرایط کاری افراد را بازی میکند. اما این فعالیت های تنها در حوزه ای محدود قابل اجرا و بهره برداری است. به همین دلیل طراحی سایت شخصی به شما کمک میکند تا قعالیت ها و رزومه ی کاری تان را در وسعت بزرگتری به معرض دید عموم بگذارید تا بتوانید از آن بهره برداری لازم را انجام دهید. وب سایت رسمی مهندس آرش آماده که در زمینه طراحی سایت ، سئوی سایت، شبکه های کامپیورتری و فناوری اطلاعات فعالیت میکنند توسط آرشیکا طراحی و اجرا شده است.